درباره روباما

"روباما"، اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی محصولات آرایشی بهداشتی نیست! اما می‌کوشد با تامین محصولات باکیفیت، معتبر و اصل، و فروش آنلاین آنها از طریق شیوه های متنوع در پرداخت و ارسال، با تسهیل فرایند ثبت سفارش، پیگیری، تحویل و مجموعا خرید آنلاین محصولات خود، "تجربه ای شیرین در خرید اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی" باشد و بالاترین میزان رضایت مشتریان را کسب نماید.

"روباما" نماینده فروش رسمی شرکت لابراتوار‌دکتر‌‌اخوی است. دکتر‌اخوی از بدو‌‌‌‌‌‌تاسیس به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرد که حاصل این تجربه طولانی، محصولات تولیدی این شرکت با نام های تجاری سی‌گل(SEAGULL)، پریم(PRIME)، فریس(FRICE) و فارمد(PHARMED)  است.

تولید محصولات پریم (PRIME)، حاصل فعالیت های تحقیقاتی مبسوط  بر روی نیازهای ویژه هر نوع پوست و خصوصیات شیمیایی مواد آرایشی بهداشتی و بیولوژی پوست و موی انسان است. حرکت در این مسیر تخصصی و استفاده از بهترین نوع ترکیبات از بهترین لابراتوار های دنیا در محصولات پریم، باعث آن شده تا این محصولات توسط متخصصان پوست برای همه سنین توصیه و تجویز گردد. فریس (FRICE)، نام تجاری محصولات مراقبت از دهان و دندان برای دو گروه خردسال و بزرگسال است؛ شامل خمیردندان مایع و ژل شستشوی دهان. فارمد (PHARMED) برند محصولات تخصصی مراقبت از دندان های حساس لابراتوار اخوی است که با بهره گیری از فرمولاسیون نانو هیدروکسی آپاتیت‌ -خمیردندان‌های فارمد، جهت چندین عملکرد همزمان طراحی شده است-  تنها برند مورد تایید انجمن دندان‌پزشکان عمومی ایران است.