رنگ رژ لب شما رازهای زیادی را درباره‌ شخصیت شما برملا می‌کند

رنگ رژلب و شخصیت شما رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند. طیف رنگی وسیع رژلب به شما حق انتخاب‌های زیادی می‌دهد، پس چرا هنگام انتخاب به سراغ تناژ رنگی خاصی می‌روید؟ یا اگر قرار باشد به مصاحبه شغلی بروید رنگ خاصی را انتخاب می‌کنید؟ رنگ رژلب شما، شاید عجیب به نظر برسد اما بر ملا کننده رازهای زیادی در مورد شما است. رنگ رژلب شما شخصیت‌تان را نشان می‌دهد. مثلا به دیگران می‌گوید شما فردی ماجراجو یا خجالتی هستید، سریع با دیگران گرم می‌گیرید و صحبت می‌کنید یا نه دوست دارید در مرکز توجه قرار نگرفته و تنها باشید. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت خود داشته باشید امروز با ما همراه باشید تا براساس رنگ رژلبتان بگوییم چه شخصیتی دارید. 

رژ لب شما در موردتان چه می‌گوید

رژ لب شما در موردتان چه می‌گوید

آیا با رژلب قرمز خود از کوه بالا می‌روید؟

چه رنگ رژلب‌هایی همیشه در کیف آرایش شما وجود دارد؟ آیا هنگام خرید باز هم رژلبی با تناژ قرمز می‌خرید و هر جا که می‌روید با رنگ قرمز لب‌های خود در جمع می‌درخشید؟

همه این نشانه‌ها مشخص می‌کند شما فردی با اعتماد به نفس، جسور، جاه طلب و شجاع هستید. در جمع‌ها، مهمانی‌ها و محل کارتان دوست دارید بدرخشید و با انرژی زیاد خود دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهید. برای رویاهای خود ارزش زیادی قائل هستید و عجیب نیست دیگران را تشویق می‌کنید به دنبال رویاهای خود بروند. چونکه شما شخصیت جسوری دارید و برای رسیدن به آرزوها و رویاهای خود سنگ تمام می‌گذارید. 

شما از اینکه احساسات خود را با دیگر دوستانتان در میان بگذارید ترسی ندارید و همیشه نقل مجلس هستید. از اینکه در مرکز توجه باشید لذت می‌برید و دوست دارید همه توجه‌ها به سمت شما باشد. بعلاوه، از دیگران می‌خواهید ارزش زیادی برای شخصیت شما قائل شوند و بی‌احترامی را تحمل نمی‌کنید. بنابراین همیشه مورد تحسین دیگران هستید.

رژلب قرمز

وقتی رژلب صورتی می‌زنید، احساس زنانگی بیشتری می‌کنید؟

اگر رژلب صورتی، رنگ مورد علاقه شماست، این رنگ سرزندگی و بالا بودن انرژی زنانگی را در شما نشان می‌دهد. تعجبی هم ندارد که همیشه دور شما شلوغ است و دوستان زیادی دارید چون به راحتی می‌توانید با افراد زیادی ارتباط برقرار کنید. بعلاوه، همه دوستان، همکاران و خانواده شما می‌دانند چقدر مهربان و دوست داشتنی هستید و موقع صحبت باید به آرامی با شما صحبت کنند چونکه روحیه حساسی دارید.

شما برخلاف دیگران در هر چیزی ویژگی‌های مثبت را می‌بینید و فردی خوش بین و استقلال طلب هستید. به همین دلیل بسیاری مواقع دوستانتان پیش شما می‌آیند تا ویژگی‌های مثبت‌شان را به آن‌ها یادآوری کنید. همیشه دوست دارید روی مد لباس بپوشید و چون فردی باهوش و جدی هستید همیشه از سمت دیگران تحسین می‌شوید.

رژلب صورتی

با رژلب نارنجی خود عاشق کشف ناشناخته‌ها هستید؟

رنگ نارنجی شما را یاد چه چیزهایی می‌اندازد؟ ( غروب خورشید؟ فصل پاییز یا خانواده‌های سلطنتی؟) ، دوست دارید بیشتر وقت خود را کجا بگذارنید؟

اگر رنگ مورد علاقه شما نارنجی است، شخصیتی ماجراجو دارید و ترجیح می‌دهید روز تعطیل خود را در طبیعت بگذرانید. به حیوانات علاقه زیادی دارید و عجیب نیست به خاطر ویژگی‌تان به تمام حیوانات غذا بدهید یا اگر ببینید حیوانی مریض است او را سریعا به درمانگاه برسانید. 

از نظر دوستانتان شما یکی از بهترین افراد برای خوشگذرانی و بیرون رفتن هستید. به راحتی با همه افراد گرم صحبت می‌شوید و دوستان زیادی دارید. 

رژلب نارنجی

آیا رژلب رنگ لب می‌زنید تا مرکز توجه قرار نگیرید؟

اگر  رژ رنگ لب می‌زنید، شما دوست دارید بقیه به درون شما و نه ظاهر شما توجه کنند. علاقمندید دیگران شما را جدی بگیرند و بدانند شخصیتی با اعتماد به نفس و درونی عمیق دارید. در معاشرت با دیگران شخصیت درونگرای شما اجازه نمی‌دهد با هر فردی هم صحبت شوید و فقط  با افرادی که می‌شناسید گرم می‌گیرید و غرق صحبت می‌شوید. 

رژلب بدون رنگ

آیا با زدن رژلب بنفش به دیگران می‌خواهید بگویید متفاوت فکر کنند؟

اگر رژلب بنفش می‌زنید و به محل کار خود می‌روید، شما ذاتا مدیر به دنیا آمده‌اید. وقتی وارد سازمان می‌شوید شخصیت کاریزماتیک شما همکارانتان را دور شما جمع می‌کند و  شما در کمال اعتماد به نفس در میان آنان می‌درخشید و آن‌ها به صحبت‌های شما با افتخار گوش می‌کنند. وقتی فکر کنید کاری درست است سریعا انجام می‌دهید و تا به نتیجه دلخواه خود نرسید عقب نمی‌کشید. بعلاوه، هر کسی به لباس‌های شما، میز محل کارتان یا لوازم منزل شما نگاه کند در کمتر از یک ثانیه متوجه می‌شود، شما از هر چیزی بهترین آن را دارید.

رژلب بنفش

آیا با زدن رژ لب قهوه‌ای، امنیت را به دیگران هدیه می‌دهید؟

تعجبی ندارد تمام اعضای خانواده، دوستان و همکارانتان به شما اعتماد دارند. شخصیت مسئولیت پذیر، صادق و مطمئن شما احساس اطمینان را در همه ایجاد می‌کند. همه می‌دانند اگر کاری به شما سپرده شود به بهترین شکل آن را انجام می‌دهید. علاوه بر این، طرفدار نوستالژی‌ها هستید. در ماشین شما می‌شود آهنگ‌های قدیمی را شنید، با شما می‌شود فیلم‌های قدیمی را دید (شاید هم کلکسیونی از فیلم‌های دهه‌های گذشته داشته باشید) و در اتاقتان وسایلی را پیدا کرد که مربوط به قدیم است.

رژلب قهوه ای

رنگ رژ لب و شخصیت شما

در مقاله بالا براساس رنگ رژلب شما، شخصیتتان را توضیح دادیم و گقتیم با هر رنگ چه انرژیی را به دیگران انتقال داده و به دیگران اعلام می‌کنید چگونه در مورد شما فکر کنند. نظر شما درباره رنگ رژلبتان و شخصیتتان چیست؟ آیا موارد گفته شده در مورد شخصیت شما صدق می‌کند؟